قدرت ایران ایرانی پرسپولیس پرسپولیس

قدرت: ایران ایرانی پرسپولیس پرسپولیس مهدی طارمی دروازه بان تیم ملی ایران اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری نگذارید مردم جهت دیدن واقعیت به ماهواره پناه ببرند / مارال فرجاد

مارال فرجاد که نخستین حضورش در کار مناسبتی در سریال رمضانی «رهایم نکن» است راجع به تلویزیون و فضای آن می‌گوید: تلویزیون فضای سفت و مشکل دارد جهت همین است که باز

نگذارید مردم جهت دیدن واقعیت به ماهواره پناه ببرند / مارال فرجاد

مارال فرجاد: نگذارید مردم جهت دیدن واقعیت به ماهواره پناه ببرند

عبارات مهم : تئاتر

مارال فرجاد که نخستین حضورش در کار مناسبتی در سریال رمضانی «رهایم نکن» است راجع به تلویزیون و فضای آن می گوید: تلویزیون فضای سفت و مشکل دارد جهت همین است که بازی های ما در آنجا مصنوعی هست.

این بازیگر در گفت وگویی با ایسنا راجع به ایفای نقش در مجموعه «رهایم نکن» به کارگردانی محمد مهدی عسگرپور که به تازگی با فوت این شخصیت به آخر رسیده هست، گفت: من به دعوت زن لیلا رنگرزان، دستیار کارگردان به این کار دعوت شدم و به طور کلی دوست داشتم که در کار آقای عسگرپور بازی کنم و زمانی که متوجه شدم آقای تارخ نقش برابر من را ایفا می کند، زیاد خوشحال شدم. فرزند که بودم هر لحظه به ایشان و کارهایشان علاقه داشتم.

او راجع به کاراکتر خود گفت: نقش من نسبت به نقش هایی که پیش از این بازی کرده بودم، جالب بود و اوج و پایین داشت. ولی توصیه ای را در این کاراکتر در نظر گرفتیم و آن اینکه معمولا دخترانی که این ظاهر را دارند، عشوه و لوندی بیش از حدی دارند ولی ما کمی این شاخصه را از این کاراکتر گرفتیم؛ آیا که اعتقاد بودیم این کاراکتر می تواند یک دختر معمولی باشد ولی به علت شرایط زندگی مجاب به اینگونه رفتارها شده است هست. از همان ابتدا عشوه این کاراکتر را زیاد کردیم ولی رفته رفته به این نتیجه رسیدیم که آن را کم کنیم.

نگذارید مردم جهت دیدن واقعیت به ماهواره پناه ببرند / مارال فرجاد

این بازیگر با اشاره به حضورش در عرصه بازیگری و اینکه از چه زمانی تصمیم به بازی در تلویزیون را گرفت، توضیح داد: از سال ۷۸ بازیگری را به شکل حرفه ای شروع کردم. در آن سال با سریال «حجربن عدی» آقای تاج بخش فنائیان در نقش سلما کارم را در تلویزیون شروع کردم. در تئاتر نیز با «باغ شبنم ها»ی آقای هادی مرزبان کارم را ادامه دادم. از سال ۷۸ تا ۹۱ نیز هر پیشنهادی می شد چه فیلم، چه سریال و چه تئاتر می رفتم. در آن سال ها دو، سه سریال طنز نیز به من پیشنهاد شد ولی پدرم به من و خواهرم پیشنهاد داد که کارمان را با طنز شروع نکنیم آیا که هنوز آشنا نشده ایم و امکان دارد فقط با برچسب بازیگر طنز ما را بشناسند.

او ادامه داد: از سال ۹۱ رویه کاری ام عوض شد و ترجیح دادم کم کار باشم تا آن نقشی را که دوست دارم بازی کنم و زیاد تئاتر کار کردم. در سال ۹۲ و ۹۳ تئاتر رونق گرفت. به علت حضور سالن های شخصی که ایجاد شد. پیشنهادهایی که می شد نقش هایی بود که دوست نداشتم ولی اکنون در تئاتر شرایط برایم بوجود آمده است که هم می توانم بازیگری را بهتر تجربه کنم و هم یاد بگیرم. تئاتر به خاطر فضایی که دارد بسیار نرمال تر هست. متأسفانه فضای تلویزیون بسیار سفت و سخت است به همین علت بازی های ما در تلویزیون مصنوعی می شود و من نیز ترجیحم این است که تئاتر یا سینما کار کنم. در تلویزیون نیز اگر اتفاق خوبی بیفتد مثل همین نقشم در سریال «رهایم نکن» ۱۰۰ درصد آن را قبول می کنم. دوست ندارم به هر بهایی در تلویزیون و سریال ها حضور داشته باشم و ترجیح می دهم اگر قرار است کار متوسطی در تلویزیون داشته باشم آن را در تئاتر انجام دهم.

مارال فرجاد که نخستین حضورش در کار مناسبتی در سریال رمضانی «رهایم نکن» است راجع به تلویزیون و فضای آن می‌گوید: تلویزیون فضای سفت و مشکل دارد جهت همین است که باز

فرجاد با بیان اینکه سریال «رهایم نکن» نخستین کار مناسبتی او در تلویزیون هست، یادآور شد: در سال ۸۲ در سریالی به نام «روح مهربانی» به کارگردانی راما قویدل ایفای نقش کردم که قرار بود جهت ماه رمضان پخش شود ولی این اتفاق نیفتاد.

این بازیگر در پاسخ به این پرسش که چقدر ترجیح می دهد در سریال های مناسبتی تلویزیون حضور داشته باشد در حالی که بعضی از آن امتناع می کنند، اظهار کرد: متأسفانه در حال حاضر کمتر کسی تلویزیون می بیند و اغلب به تماشای برنامه های شبکه های مبتذلی چون جم میل به دارند، تقصیری هم ندارند آیا که آن فضایی که باید، در تلویزیون نیست، مردم هم به این شبکه ها پناه می برند؛ آثاری که در آن فقط خیانت، دروغ و پستی را نشان می دهند و این بر روی فرهنگ ما تأثیر دارد. مردم ما شب های عید و ماه رمضان بیش از سایر ایام سال سریال نگاه می کنند. اگر بازیگر تلاش کند کارگردان و فیلمنامه نویس درست گزینش کند، اصلا بد نیست و خیلی هم اتفاق خوبی است.

مارال فرجاد در بخش دیگری از گفت وگوی خود با ایسنا با بیان اینکه تلویزیون انگار در دهه ۶۰ مانده هست، مطرح کرد: کمی باید فضای تلویزیون را بازتر گذاشت تا مردم به خاطر دیدن رنگ و واقعیت به شبکه های دیگر پناه نبرند؛ به عنوان مثال شب عید اتفاق خوبی در تلویزیون افتاد، خیلی ها مانده بودند ماهواره نگاه کنند یا تلویزیون. به علت اینکه تلویزیون ما برنامه های خوش حالی گذاشته بود. خواننده های خوبی به برنامه ها دعوت شده است بودند که جهت مردم جذابیت داشتند. زمانی که می توانیم مخاطب خودمان را داشته باشیم آیا باعث می شویم آن ها را از خودمان دور کنیم. آیا بازیگران ما نباید پرکار باشند و حالشان خوب باشد. جهت چه باید بازیگران ترکیه ای و مد روز آن ها سرلوحه جوانان ما شوند. همه این ها به این علت است که یکسری چارچوب سخت در تلویزیون می گذاریم و باعث می شویم که مخاطب از ما دور شود.

نگذارید مردم جهت دیدن واقعیت به ماهواره پناه ببرند / مارال فرجاد

این بازیگر در آخر گفت وگوی خود با اشاره به اینکه همه سریال های تلویزیون شبیه به هم شده است اند، با اشاره به ضعف فیلم نامه ها، گفت: به هر حال ما باید ببینیم تلویزیون تا چه حد به ما اجازه کار می دهد. هنگامی که تلویزیون روی فیلمنامه ها دست می گذارد، متن ها تکراری می شوند. زندگی ما آدم ها هر کدام با همدیگر تفاوت دارد و هر روز جهت ما یک اتفاق تازه می افتد. آیا تلویزیون اجازه می دهد فیلم های متعددی ساخته شود؟ هر زمانی که فیلمنامه ها از فیلتر تلویزیون رد می شود، تقریبا همه فیلمنامه ها شبیه به هم می شود و این ارتباطی به فیلمنامه نویس و بازیگر و کارگردان ندارد.

مارال فرجاد در آخر ایفای نقش در سریال محمد مهدی عسگرپور را جالب دانست و گفت: همکاری با آقای عسگرپور توصیه جذابی جهت من بود.

به گزارش ایسنا، سریال رهایم نکن این شب ها ساعت ۲۰:۴۰ از شبکه سه سیما پخش می شود.

مارال فرجاد که نخستین حضورش در کار مناسبتی در سریال رمضانی «رهایم نکن» است راجع به تلویزیون و فضای آن می‌گوید: تلویزیون فضای سفت و مشکل دارد جهت همین است که باز

در خلاصه داستان این سریال آمده است:

رسول تولایی به عنوان بزرگتر، محبوب و مورد اعتماد چند خانواده هست. این اعتماد به واسطه بازخوانی گذشته خدشه دار می شود. خانواده هایی که هر کدام با مشکلاتی دست و پنجه نرم می کنند و در پی یافتن مقصر مهم هستند.

نگذارید مردم جهت دیدن واقعیت به ماهواره پناه ببرند / مارال فرجاد

در مجموعه «رهایم نکن» امین تارخ، فریبا متخصص، محمدرضا هدایتی، مریم بوبانی، مارال فرجاد، نیما شعبان نژاد، دنیا مدنی، بابک بهشاد، علی استادی، معصومه قاسمی پور، شیرین آقاکاشی، رحمان باقریان، کاظم هژیرآزاد، حسین ملکی، مسعود سخایی، سهی بانو ذوالقدر و سودابه جعفرزاد … به ایفای نقش می پردازند.

واژه های کلیدی: تئاتر | سریال | سریالی | بازیگر | بازیگری | کاراکتر | بازیگران | تلویزیون | اتفاق خوب | تلویزیون | مارال فرجاد

نگذارید مردم جهت دیدن واقعیت به ماهواره پناه ببرند / مارال فرجاد

نگذارید مردم جهت دیدن واقعیت به ماهواره پناه ببرند / مارال فرجاد

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs