قدرت ایران ایرانی پرسپولیس پرسپولیس

قدرت: ایران ایرانی پرسپولیس پرسپولیس مهدی طارمی دروازه بان تیم ملی ایران اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات مهدی ابراهیموویچ ایرانی است , واکنش رادوشویچ به حضور طارمی در دینامو

دروازه‌بان کروات پرسپولیس، مهدی طارمی را به عنوان زلاتان ابراهیموویچ ایرانی نامید و بیان کرد او می‌تواند در دینامو بدرخشد. 

مهدی ابراهیموویچ ایرانی است , واکنش رادوشویچ به حضور طارمی در دینامو

واکنش رادوشویچ به حضور طارمی در دینامو؛ مهدی ابراهیموویچ ایرانی است

عبارات مهم : ایران

دروازه بان کروات پرسپولیس، مهدی طارمی را به عنوان زلاتان ابراهیموویچ ایرانی نامید و بیان کرد او می تواند در دینامو بدرخشد.

به گزارش ایسنا و به نقل از سایت اسپورت کرواسی، بعد از درخشش مهدی طارمی در پرسپولیس و تیم ملی ایران، صحبت هایی مبنی بر لژیونر شدن مهاجم کشور عزیزمان ایران در حالی به گوش رسید که او یک سال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد.

مهدی ابراهیموویچ ایرانی است , واکنش رادوشویچ به حضور طارمی در دینامو

بوژیدار رادوشوویچ دروازه بان کروات پرسپولیس، راجع به مهدی طارمی گفت: طارمی ستاره بزرگ فوتبال کشور عزیزمان ایران است و او کلاس فوتبالی اش را به خوبی نشان داده هست. دینامو جهت اینکه بتواند دوباره سلطه و قدرت خود را در فوتبال کرواسی ثابت کند، نیاز به چنین بازیکنانی دارد.

مهدی طارمی در تیم برانکو ایوانکوویچ عالی ترین گلزن سرخ پوشان تهرانی محسوب می شود. این مهاجم 24 ساله طی 19 بازی در تیم ملی کشور عزیزمان ایران موفق شده است است 10 گل به ثمر برساند. طارمی این فصل طی 45 بازی رسمی جهت پرسپولیس 30 گل به ثمر رسانده است و 7 پاس گل نیز فراهم کرده است.

دروازه‌بان کروات پرسپولیس، مهدی طارمی را به عنوان زلاتان ابراهیموویچ ایرانی نامید و بیان کرد او می‌تواند در دینامو بدرخشد. 

دروازه بان پرسپولیس در آخر گفت: اگر طارمی به دینامو بیاید اتفاق بسیار خوبی خواهد بود. او در کنار سردار آزمون در تیم ملی کشور عزیزمان ایران مهاجم مهم به حساب می آید و من فکر می کنم که او می تواند عملکرد بسیار خوبی در دینامو داشته باشد. من طارمی را با زلاتان ابراهیموویچ می توانم مقایسه کنم.

واژه های کلیدی: ایران | ایرانی | پرسپولیس | پرسپولیس | مهدی طارمی | دروازه بان | تیم ملی ایران | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs