قدرت ایران ایرانی پرسپولیس پرسپولیس

قدرت: ایران ایرانی پرسپولیس پرسپولیس مهدی طارمی دروازه بان تیم ملی ایران اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز بازار خودرو پژو ۳۰۱ سال آینده عرضه می‌شود

به گزارش ایسنا، هاشم یکه زارع در مراسم افتتاح کارخانه تولید کاتالیست یورو ۵ ماشین اظهار کرد: جهت نخستین بار در تاریخ صنعت خودروی کشور عزیزمان ایران خودروی پژو ۳

پژو ۳۰۱ سال آینده عرضه می‌شود

پژو ۳۰۱ سال آینده عرضه می شود

عبارات مهم : ایران

مدیرعامل گروه صنعتی کشور عزیزمان ایران ماشین از عرضه خودروی پژو ۳۰۱ در سال آینده خبر داد.

به گزارش ایسنا، هاشم یکه زارع در مراسم افتتاح کارخانه تولید کاتالیست یورو ۵ ماشین اظهار کرد: جهت نخستین بار در تاریخ صنعت خودروی کشور عزیزمان ایران خودروی پژو ۳۰۱ به عنوان یک خودروی تازه با ساخت داخل ۵۰ درصد در سال آینده شروع خواهد شد.

وی با بیان اینکه طبق قرارداده منعقده با پژو حداقل ۳۰ درصد محصولات یکسان تولیدی باید به خارج از کشور صادر شود، خاطرنشان کرد: رسیدن ساخت داخل خودروهای تولیدی به ۷۰ درصد مهم ترین شرط ما در قرارداد با پژو هست. البته در این مسیر صنعت قطعه سازی ما نیز باید خود را به روز کرده و همگام باشد.

پژو ۳۰۱ سال آینده عرضه می‌شود

او با بیان اینکه با پژو به توافق رسیدیم که قطعه سازان توانمند ایرانی در پروژه خودروسازی پژو در الجزایر همکاری کنند، خاطرنشان کرد: با اصلاح اوضاع صنعت ماشین در چند سال اخیر اوضاع واحدهای قطعه سازی نیز اصلاح یافته و به طور خاص ۲۰ هزار نفر از نیروهای تعدیل شده است واحدهای قطعه سازی به مشاغل خود بازگشتند.

وی ادامه داد: کشور عزیزمان ایران ماشین در جهت رونق واحدهای قطعه سازی اعلام می کند که هر واحد تازه قطعه سازی که با استانداردهای روز مربوطه ایجاد شود، تا پنج سال خرید محصولات آن را تضمین خواهیم کرد.

به گزارش ایسنا، هاشم یکه زارع در مراسم افتتاح کارخانه تولید کاتالیست یورو ۵ ماشین اظهار کرد: جهت نخستین بار در تاریخ صنعت خودروی کشور عزیزمان ایران خودروی پژو ۳

مدیرعامل گروه صنعتی کشور عزیزمان ایران ماشین افزود: در این مسیر نیاز به کمک سایر دستگاه ها نیز داریم. در واقع باید شرایطی ایجاد شود که تولید راحت ترین کار در کشور باشد نه اینکه گران ترین زمین و گران ترین سوخت را به واحدهای تولیدی بدهیم.

وی خاطرنشان کرد: اقتصاد مقاومتی به معنای حرکت به سمت تولید صادرات محور در داخل کشور است که تحقق آن باعث بی نیازی از ارزهای نفتی خواهد شد.

پژو ۳۰۱ سال آینده عرضه می‌شود

واژه های کلیدی: ایران | ماشین | ایرانی | سال آینده | بازار خودرو

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs